De Avond is Jong | The Breakfast Club

NIEUW MAANDELIJKS PROGRAMMA DOOR JONGE PROGRAMMEURS
Medio december 2024 zijn we gestart met een nieuw maandelijks programma: De Avond is Jong, georganiseerd door een groep jonge programmeurs.
We hebben een aantal jongvolwassen lokale filmliefhebbers gevraagd om onderdeel uit te maken van een groep filmprogrammeurs. Samen organiseren zij maandelijks een filmavond voor hun eigen doelgroep. Ze kiezen zelf de films – zowel nieuwe films als klassiekers -, verzorgen het randprogramma – denk aan inleidingen, nagesprekken of andere vormen van context – en bieden met een meet-up in de foyer ruimte voor ontmoeting en nabespreken.
De groep jonge programmeurs bestaat uit: Rashel van der Schaaf, Zena-Rae Borst, Nathalie Kamp, Mette van Blokland, Maaike Koster, Ranan van der Kolk en Maya Hendriksen. Maak kennis!
17 april: The Breakfast Club
Tijdens de editie van De Avond is Jong op 17 april vertonen we om 20.45 uur The Breakfast Club, een komische klassieker over een club studenten die ’s ochtends moeten nablijven. Niemand heeft een vriend aan een ander, en ieder zit er om verschillende redenen. De opdracht die ze krijgen is het schrijven van een opstel, onder doodse stilte en zonder van plaats te veranderen.
Voorafgaand aan de film spelen we een kennismakingsbingo! Een hele leuke manier om de hele zaal te leren kennen. Wie heeft als eerste iemand gevonden die linkshandig is? Meer dan 3 talen spreekt, pas net in Alkmaar woont of ooit uit een vliegtuig is gesprongen?
Daarnaast komen studenten van verschillende scholen uit Alkmaar vertellen over een project waar ze trots op zijn! O.a. Angela Oudshoorn (@angela_oudshoorn) van INHolland komt vertellen over SIF- studenteniniatieven die zij financieren.
https://www.inholland.nl/nieuws/welkom-bij-het-studenten-initiatieven-fonds/
Laat je verrassen en wees nieuwsgierig!
Tot donderdag!
Studenten en CJP-pashouders betalen bij Filmhuis Alkmaar altijd de speciale ticketprijs van € 10,-.